ART / Lithographs / Litograph in colors 15417091
nr 1541 7091
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Marianne Lindberg De Geer (b. 1946), Sweden. "Rabbit Tales" Signerad, numbered 235/250, litograph in colors, 38x46 cm, outer dimensions including frame: 53x61 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Rabbit Tales" Signerad, numrerad 235/250, Färglitografi, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Marianne Lindberg De Geer, Swedish artist born 1946.
2000
SEK 2200
Monday May 22 2023
at 20:29:14
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
Marianne Lindberg De Geer
Read more about Marianne Lindberg De Geer